• YETKİLİ SERVİS

  Elektrikli Kat Kaloriferi (Elektrikli Kombi) Şofben, Merkezi Isıtma İmalatı, Elektroheat ve Elektrosan Yetkili Servis Hizmeti.

  get started - lets talk about your project
   
 • BAKIM SERVİSLERİ

  Bakım Hizmetleri, Yedek Parça ve Rezistans İmalatı. Ayrıca Lazer Bıçakları, Robot Makineleri Yedek Parçaları, Bıçak Kesme Kalıpları ve Pres İmalatı Hizmetleri

  get started - lets talk about your project
   
 • PROJE UYGULAMALARI

  Elektrik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı, Fabrika Tesisat ve Bakımı, Endüstriyel Makine Tamir Bakımı Motor Bobinaj Sarımı, Aktif Reaktif Kumanda Panoları, Her Türlü Proje Uygulamaları itina ile tarafımızdan hazırlanmaktadır.

  get started - lets talk about your project
   

Hakkımızda

     1981 yılında kurulan Engin Elektroheat Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Grup; Elektrikli Kat Kaloriferi (Elektrikli Kombi) Şofben, Merkezi Isıtma İmalatı, Elektrosan, Elektroheat Yetkili Servis Bakım Hizmetleri Yedek Parça ve Rezistans İmalatı, Elektrik Malzemeleri Toptan Perakende Satışı, Fabrika Tesisat ve Bakımı, Endüstriyel Makine Tamir Bakımı, Motor Bobinaj Sarımı, Aktif ve Reaktif Kumanda Panoları, Her Türlü Proje Uygulaması, Lazer Bıçakları Robot Makinesi Yedek Parçaları Bıçak Kesme Kalıpları ve Pres İmalatı alanlarında faaliyet göstermektedir. Engin Elektroheat Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.
     Engin Elektroheat Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
     Engin Elektroheat Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Engin Elektroheat Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.